חמש עקרונות
למימוש אגדי מבלי להישחק
להבין חמש עקרונות איך לממש הישגים אגדיים ולהיות חופשיה
בסדנה הזאת את
תלמדי
איך ליצור תנאים כדי להיות חופשיה

אפילו אם אין לך 48 שעות ביממה
תביני
איך לממש הישגים רצויים

בלי להשחק בדרך
תקבלי
את חמשת העקרונות איך ליצור בהירות

כדי להשיג השגים ללא דחינות
מי תעביר את המסטרקלטס
נעים מאוד ג'ני גיטלבנד
מייסדת מסלול המראה- שיטה לקידום הישגים
EABPעצמאית משנת 2005,פסיכותרפיסטית מוכרת ע"י ה
מנחה פרטנית וקבוצתית מעל 10 שנים, עם נסיון של מעל 5000 שעות טיפול והנחיה.עוזרת הוראה במכללות רידמן והמרכז לגוף נפש רמת השרון. יוצרת ומנחת התוכניות "לגעת ברעב-אכילה רגשית ודימוי גוף", "אישה במהותה- להתאים את החיים לטבע שלך". "שוק לא רק למנדרינות- על בחירת קהל יעד לעסק". טיפלתי ב"כפר איזון"- מרכז לטיפול בהמכרויות ומשברים רוחניים.רקדנית מקצועית ומאמנת בוגרת וינגייט בעברי
בת זוג לארי ואמא לשני נינג'ות צעירים
השליחות שלי היא להחזיר למקצועניות את החיים שראוי להן ומהן

לחיותם
פידבק על העבודה איתי:
כל חיי הבוגרים עבדתי כשכירה, בתחום ההיי טק. העבודה היתה מעניינת ומתגמלת כלכלית, אבל מאד מאד שוחקת. באיזשהו שלב הבנתי שאני לא יכולה יותר להיות כל כולי בעבודה, ושאני רוצה גם לחיות בחיים האלה. יחד עם ג'ני התחלתי לחקור – מה באמת אני רוצה? איך אני רוצה שחיי יראו? מהי עבודה מתגמלת בעיני? באיזה שכר? צעד אחר צעד, הבנתי שכדי לקחת אחריות על החיים שלי, בתחום הקרירה ובפן הכלכלי, אני רוצה להיות עצמאית. הבנתי שאני רוצה לעבוד פחות ולהרוויח יותר, זאת היתה המנטרה שלי. כולם אמרו לי שאני משוגעת, שאין כזה דבר, שזה לא יכול להיות. היום, אני עצמאית באותו התחום שבו עבדתי כשכירה, אני עובדת הרבה פחות שעות ומרוויחה יותר מאשר הרווחתי במשרה מלאה, הפרוייקטים שאני עוסקת בהם מעניינים יותר, אני מוערכת הרבה יותר. ולקחתי אחריות על החיים שלי. להיות עצמאי מלמד אותך להיות גמיש, לדאוג לעצמך, לא להישען על טוב ליבו או רצונו של המעסיק שלך. היום אף אחד לא יכול לפטר אותי, או לקחת ממני את מה שיש לי.
ו- הדבר הטוב ביותר – יצאתי ממרוץ העכברים. אני לא עובדת יותר מהבוקר עד הערב, אני לא צריכה לבקש יום חופש או לבקש טובה כדי לצאת לתור לרופא. אני עובדת 3-4 ימים בשבוע, במספר שעות מוגבל. אני חיה את החיים שרציתי לחיות, עם המשאב החשוב ביותר – זמן.
בעלת עסק ואמא.
לקבלת הסדנה במתנה, השאירו פרטים הגישה תשלח מיד עם ההרשמה
שם
e-mail
Made on
Tilda